M061 - HIRSIZKOVAR

(HIRSIZ CAYDIRICI)

Teknik Bilgiler:

Çalışma Voltajı: 9 - 12 V/DC 

Elektrik Tüketimi: 28-40 mA
Sinyal Aralığı: 3-6 / saniye
Ürün Boyutları: 30x25x15 mm
Bu iki LED  ışıklı küçük alarm monitörünün kurulumu çok çabuk olup parlak bir ışık yayarak korkutma amaçlı olarak kullanılmalıdır.
 

 

 
                  

KÖSTEBEK VE TARLA FARESİ KOVUCU

M069 KÖSTEBEK VE TARLA FARESİ KOVUCU (1.000 )

Bu su geçirmez modül hızlı ve güçlü sismik salınımları, geniş oranda yeraltına yayarak tarla farelerini ve köstebeklerin kaçmasını sağlamaktadır.

Bu ürün yaban domuzu, sansar, geyik, tilki gibi vahşi hayvanları bahçenizden, tarım alanları vb. yerlerden kovmak için çok etkili bir üründür.

ULTRASONİK ZARARLI HAYVAN KOVUCU

M071 ZARARLI HAYVAN KOVUCU

Bu cihaz 8 - 40 kHz'lik frekans ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Özel membranlı alüminyum kubbeli hoparlör sayesinde çok iyi bir ses dağılımı sağlamaktadır.

PIEZO ULTRASONIK HOPARLÖR SEÇENEKLERİ

L002 - ULTRASONİK  DUVAR HOPARLÖRÜ

Teknik Bilgiler:

Frekans Aralığı: 6.000 - 45.000 Hz

Hoparlör Boyutları: 72 x 50 x 28 mm

Membranlı alüminyum kubbeli hoparlör geniş bir açıda sesi yayar. L002 hoparlörünü dış mekanlara da montajını yapabilirsiniz, fakat hoparlörün yağmura maruz kalmamasına dikkat etmelisiniz (çatı altına vb. yerlere montajı yapılmalıdır). Bu hoparlörü M071 ve M094 ürünleri ile kullanabilirsiniz

                       

DOMUZ KOVUCU VİDEO

Mekyard M161 Domuz Kovucu

L003 - PİEZO YÜKSEK FREKANSLI HOPARLÖR

Teknik Bilgiler:

Frekans Aralığı: 5.000 - 20.000 Hz

İçine yerleştirilmiş transformatör sayesindebu yüksek frekanslı piezo hoparlör, kullanılan hayvan kovucunun kovma gücünü arttıracaktır. Bu hoparlör M048 ve M071 ultrasonik modüllerimiz ile beraber kullanılması için dizayn edilmiştir.

                       

L001 PİEZO KÜRESEL YÜKSEK FREKANSLI HOPARLÖR

KÖPEK EĞİTİCİ VE CAYDIRICI

Teknik Bilgiler:

Çalışma voltajı: 9 V blok pil 

Pil ile çalışan ve rahatlıkla elde taşınabilir bu köpek eğitici ayarlanabilir ses frekansı ve yüksek ultrasonik ses sayesinde köpeğinizi eğitebilirsiniz. Spor ile uğraşan ve koşu yapanlar için gerekli ve uygun bir üründür. Ürün boyutları: 120 x 59 x 33 mm                  

KÖSTEBEK VE TARLA FARESİ KOVUCU

M069 KÖSTEBEK VE TARLA FARESİ KOVUCU (1.000 )

Bu su geçirmez modül hızlı ve güçlü sismik salınımları, geniş oranda yeraltına yayarak tarla farelerini ve köstebeklerin kaçmasını sağlamaktadır.

En Çok Aranan Ürünler

L010 - DOMUZ KOVUCU PİEZO HOPARLÖR

Teknik Bilgiler:

Frekans Aralığı: 2.000 - 60.000 Hz

Hoparlör Boyutları: Çap 41 mm, Yükseklik 12 mm
Bu ultrasonik piezo hoparlör M161 Domuz Kovucu için ilave olarak etki alanını genişletmek için kullanılması önerilmektedir. Ses yayılımını 120°'lik açıyla yayar ve etki alanını doğrusal olarak 300 m'ye kadar yükseltebilirsiniz. 
                       
 

SANSAR KOVUCU VİDEO

M200 ELEKTRİKLİ SANSAR KOVUCU

Evinizi, garajınızı, kümes ve çatı katınızı sansarlardan korur. Yapmanız gereken tek şey ürün güç kablosunu prize takıp kullanmak istediğiniz yere koyarak sansarsız bir ortamın tadını çıkarmaktır.

Özel indirimlerimizden yararlanmak için 'Beğen' tuşuna tıklayın.

M061 HIRSIZKOVAR

P5123 M094 İÇİN YÜKSEK FREKANSLI PİEZOELEKTRİK

Ürünlerimizin Teknik Bilgileri veya ürün seçimi için lütfen bizimle irtibata geçin.

M128 CASUS CİHAZ BULUCU

L002 ULTRASONİK DUVAR HOPARLÖRÜ

SANSAR KOVUCU

M094 SANSAR VE KEMİRGEN KOVUCU

Otomobil, makine ve korumak istediğiniz bahçe ve verimli alanlarınızı sansar ve buna benzer kemirgen hayvanlardan korumak için bu ürünü kullanabilirsiniz.

M260 SOLAR, FARE VE SİVRİSİNEK KOVUCU 

M260 solar enerji ile çalışan bu 3'ü 1 arada olan ürün; sivrisinek, tatarcık sineği, pire, fare, sıçan, sansar ve diğer zararlı böcek veya hayvanları üründe bulunan 3 farklı ayarlanabilir frekans aralığı sayesinde uzaklaştırır.

Mekyard Ultrasonik Hayvan Kovuculari

Domuz Kovucu, Domuz Kovar, Domuz Kovucu Ultrasonik Alet, Domuz Kovucu Ultrasonik Cihaz,Yaban Domuz Kovucu, Ultrasonik Domuz Kovucu, Ultrasonik Domuz Kovar, Ultrasonik Hoparlör, Sansar Kovucu, Ultrasonik Sansar Kovucu, Sansar Kovar, Piezo Ultrasonik Hoparlör, Domuz Kovucu, Mekyard Domuz Kovucu, Mekyard Sansar Kovucu, Araç için Sansar Kovucu, Gelincik Kovucu, Çatı için Sansar Kovucu, Elektrikli Sansar Kovucu, Solar Fare Kovucu.

P5123 - M094 İÇİN YÜKSEK FREKANSLI PİEZOELEKTRİK

Teknik Bilgiler:

Frekans Aralığı: 2.500 - 45.000 Hz

Hoparlör Boyutları: Ø30 mm X 13 mm
P5123 ilave hoparlörünü M094 ürününün etki alanını genişletmek için kullanabilirsiniz. Küresel alüminyum başlığı ile özellikle düşük tahribat  sağlayıp etki alanını arttırır. Bu hoparlör  küçük ve dar açılara monte edilebildiği için zararlı böcek veya hayvanları kovmak için çok idealdir.
 
                  

L020 M175 İÇİN İLAVE ULTRASONİK HOPARLÖR

Mekyard Facebook Sayfası
Sipariş için lütfen bizimle irtibata geçin.

M128 - CASUS CİHAZ BULUCU (YÜKSEK FREKANSLI DETEKTÖR)

Teknik Bilgiler:

Frekans Aralığı: 0.1 MHz - 2.4 GHz

Hoparlör Boyutları: 102 x 61 x 26 mm
Odanızda, bilgisayarınızda veya telefonunuzda aktif olarak çalışan casus cihazları aramada ve bulmada çok etkili bir üründür. Bundan sonra şüphelenmenize gerek yok, bulunduğunuz ortamda izlenip izlenmediğinizi veya dinlenip dinlenmediğinizi kendiniz bulun.

 

 
                  

L010 DOMUZ KOVUCU PİEZO HOPARLÖR

M270 ELEKTRİKLİ SANSAR, FARE VE SİVRİSİNEK KOVUCU

Eviniz için  ideal bir hayvan ve haşere kovucu. Bu elektronik hayvan kovucusunun 3 farklı ultrasonik frekansı bulunmaktadır.

L003 PİEZO YÜKSEK FREKANSLI HOPARLÖR

Ultrasonik Hayvan Kovucuları

Özel indirimlerimizden yararlanmak için 'Beğen' tuşuna tıklayın.

M210 KEDİ VE SANSAR KOVUCU (12V) ARAÇ İÇİN

Komşunun kedisi arabanızın üstüne mi uzanıyor? Arabanızın yüzeyinde sansar ayak izleri mi var? Etrafta fazla görmediğiniz hayvanlar yüzünden arabanızın kaporta kapağında çizikler mi oluşuyor? Sansar ve kedileri etkili bir şekilde arabanızdan uzaklaştırmanız artık mümkün.

YÜKSEK PERFORMANSLI HAYVAN KOVUCU

M175 YÜKSEK PERFORMANSLI HAYVAN KOVUCU       Bu ürün yırtıcı hayvanları (kurt, yaban domuzu, sansar, ayı, fare gibi), kemirgenleri, böcekleri, sürüngenleri ve kuşları istenmeyen bölgelerden uzaklaştırmada kullanılan ideal ve etkili bir üründür.

Mekyard M094 ürünü ultrasonik sesler yayarak sansar ve benzer kemirgen hayvanların bulundukları bölgeden kaçmasını sağlar.

Tarla, meyve bahçesi, depo, otomobil ve evlerinize zarar veren vahşi ve kemirgen hayvanları (domuz, sansar vb.) kovmak artık çok kolay. Almanya menşeli ürünlerimiz sayesinde içiniz artık rahat olsun.


DOMUZ KOVUCU

M161 DOMUZ KOVUCU

Bu ürün yaban domuzu, sansar, geyik, tilki gibi vahşi hayvanları bahçenizden, tarım alanları vb. yerlerden kovmak için çok etkili bir üründür.

M240 GÜNEŞ ENERJİLİ YABANİ HAYVAN KOVUCU

Çiçek ve ağaçlarınız geyik veya diğer vahşi hayvanlar tarafından hasar mı görüyor? Mekyard M240 Solar Yabani Hayvan Kovucu bu tür hayvanların korktukları predatör avcı gözlerini taklit ederek etki etmektedir.

MEKYARD ADAPTÖR

Teknik Bilgiler:

12 Volt 1 Amper

Mekyard adaptör yardımı ile 12 volt ile çalışan hayvan kovucularımızı (Sansar Kovucu, Domuz Kovucu, Kuş Kovucu vb.) bu adaptör yardımı ile doğrudan elektrik prizine (220 Volt) bağlayarak çalıştırabilirsiniz.
 
                  

L001 - PİEZO KÜRESEL YÜKSEK FREKANSLI HOPARLÖR

Teknik Bilgiler:

Frekans Aralığı: 2.500 - 45.000 Hz

Hoparlör Boyutları: 65 x 145 mm, Yükseklik 40 mm

L001 yüksek frekanslı piezo hoparlör alüminyum kubbeli başlığı sayesinde ultrasonik sesleri daha geniş açıda ve çok kaliteli ses yaymaktadır. Bu ürün özellikle parazitlerin (kemirgen, zararlı böcek veya hayvanlara karşı vb.) kontrolü için çok idealdir. M048 ürünü ile kullanılması önerilmektedir.

                       

      MEKYARD

 

Mekyard M094 Sansar Kovucu

Mekyard Ultrasonik Hayvan Kovuculari

SANSAR İLE İLGİLİ BİLGİLER

Sansarlar gece ortaya çıkan hayvanlar olup yemek konusunda seçtikleri çok belirli bir özellikleri yoktur. Sansarlar; ev, kümes, garaj ve motor bölmesi gibi konforlu ve sıcak olan kuru yerleri tercih ederler ve bu yerlere önemli ölçüde zarar verirler. Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Domuz Kovucu, Domuz Kovar, Domuz Kovucu Ultrasonik Alet, Domuz Kovucu Ultrasonik Cihaz,Yaban Domuz Kovucu, Ultrasonik Domuz Kovucu, Ultrasonik Domuz Kovar, Ultrasonik Hopalör, Sansar Kovucu, Ultrasonik Sansar Kovucu, Sansar Kovar, Piezo Ultrasonik Hoparlör, Domuz Kovucu, Mekyard Domuz Kovucu, Mekyard Sansar Kovucu, Solar Sansar Fare ve Sivrisinek Kovucu, Elektrikli Sansar Fare ve Sivrisinek Kovucu, Çok Fonksiyonlu Sansar Kovucu, Elektrikli Sansar Kovucu

ULTRASONİK SES ÜRETİCİ

M048 ULTRASONİK SES ÜRETİCİ

Ultrasonik sesler sayesinde fare, tavşan, sivrisinek ve
kuşları bahçe ve tarıma elverişli alanlardan korumak ve kovmak için kullanabileceğiniz çok etkili bir üründür. L001, L002, L003 ve P5123 ilave hoparlörlerini kullanabilirsiniz.


Ürün ile birlikte gelen hoparlör dalgalar şeklinde darbeli ultrasonik sesler yayarak uzatma bir boru ile de etki alanı 300 m’ye kadar arttırılabilmektedir. 

Teknik Bilgiler

Çalışma voltajı: 12 – 14.4 V/DC Elektrik tüketimi: Maksimum 150 mA Frekans: Takriben 22 kHz (insanların duyamayacağı bir değer) Frekans eğrisi: Sinüs Sinyal genişliği: 0.5 saniye Faz sırası: 5 saniye Gösterge: Hoparlör bağlı olduğu zaman ve darbe ürettiğinde LED yanıp sönmektedir Çalışma sıcaklık aralığı: -25 °C ve +80 °C arasında Hoparlör çıkışı: Piezo hoparlörleri için geçerlidir. Paralel olarak maksimum 2 adet hoparlör (L010) takılabilir (1 adet hoparlör standart olarak ürüne dâhildir). Ürün boyutları: 60 x 45 x 20 mm

 

Ürün Videoları

 

L020 - M175 İÇİN İLAVE ULTRASONİK HOPARLÖR

Teknik Bilgiler:

Akustik Basınç: 135 dB ± %30

Hoparlör Boyutları: 140 x 65 x 37 mm
L020 ürünü M175 Hayvan Kovucunun etki alanını önemli ölçüde genişletmek için önerilmektedir. Üründen tam verim alabilmek ve ultrasonik sesin daha geniş alana etki etmesi için bu ilave olarak eklenen hoparlörlerin önünde hiçbir engel olmamasına dikkat edilmesi gerekir.